Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Автокоманда

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa нов стан во Автокоманда, КАЈ ДОЈРАНА, ПОЗАДИ EAST GATE, станот поседува 50 м2, 2 соби, дневна и спалнa, комплет наместен со нов мебел, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, француски балкон, бања, 2 инвертер клими, нова градба, НЕВСЕЛЕН ДО СЕГА, слободен паркинг, вселив веднаш…

Код на недвижност: 26856

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
6 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
6 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА