Real Estate Agency
мени

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Центар кај Соборен во Луна Корпорација, станот е 90 м2, со 3 соби , на 3 кат, со лифт, се издава ПРАЗЕН ,со наместена кујна, во нова градба, балкон, 2 бањи, греење на парно, клима, ГАРАЖА, вселив ВЕДНАШ

Код на недвижност: 26853

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
90 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
90 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА