Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Карпош 2

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се  издава стан во Карпош 2 kaj Мида, поседува 70 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, СЕ ИЗДАВА ПРАЗЕН, со кујна, греење на сопствено парно , клима, нова градба, балкон, бања, слободен паркинг,, вселив веднаш.

Код на недвижност: 26851

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
70 m²
Балкони
1
Греење
Клима уред
Подрум
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
70 m²
Балкони
1
Греење
Клима уред
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА