Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Црниче

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава луксузен стан во Црниче, кај Кам,наместен со нов мебел, поседува 60 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, нова КУЈНА, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, бања, машина за перење, греење на клима, балкон, нова градба, ГАРАЖА, невселен до сега, вселив веднаш

Код на недвижност: 26841

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
4 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
65 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
4 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
65 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА