Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Црниче

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава луксузен стан во Црниче, кај Кам, наместен со нов мебел, поседува 45 м2, 2 соби, дневна и спална, нова КУЈНА, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, бања, машина за перење, греење на клима, балкон, нова градба, СОПДТВЕН ПАРКИНГ, невселен до сега, вселив веднаш.

Код на недвижност: 26840

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
45 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
45 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА