Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa НОВ луксузен стан во Аеродром во Џевахир, станот поседува 55 м2, 2 соби, дневна и спалнa, 13 кат со лифт, комплет наместен со нов мебел, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, со прибор, чинии, чаши, плус технички апарати, машина за перење и сушење алишта, смарт ТВ, машина за садови, бања, балкон, инвертер клима, нова градба, можност за користење на базен, теретана, сауна, ГАРАЖА, веднаш е вселив.

Код на недвижност: 26831

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
13 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
55 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
13 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
55 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА