Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa стан во Аеродром kaj Скопјанка, станот поседува 75 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, на 6 кат, лифт, комплет наместен , КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машинa за перење, бања, 2 балкони, ГРЕЕЊЕ на парно, реновиран комплет, вселив веднаш.

Код на недвижност: 26822

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
75 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
75 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА