Real Estate Agency
мени

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава новa гарсоњера во Центар кај Бугарска Амбасада, станот поседува 35 м2, со 1 соба, наместен комплет со понов мебел , нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство,машина за перење, клима, 2 кат, лифт, греење на парно, бања, вселива веднаш…

Код на недвижност: 26817

Соби
1 соба
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
35 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Соби
1 соба
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
35 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Југ
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА