Real Estate Agency
мени

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се  издавa нов стан во Аеродром, во Порта Аеродром, станот поседува 60 m 2, со 3 соби, дневна и 2 спални, се издава ПРАЗЕН, со бања, балкон, клима, нова градба , ГАРАЖА, НЕВСЕЛЕН ДО СЕГА, вселив веднаш… издавa нов стан во Аеродром, во Порта Аеродром, станот поседува 60 m 2, со 3 соби, дневна и 2 спални, се издава ПРАЗЕН, со бања, балкон, клима, нова градба , ГАРАЖА, НЕВСЕЛЕН ДО СЕГА, вселив веднаш…

Код на недвижност: 26799

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
60 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
60 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА