Real Estate Agency
мени

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Центар, спроти Клиника, станот поседува 45 м2, со 2 соби, наместен комплет со нов мебел , нова КУЈНА, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, греење на парно, климa, нова градба, бања, балкон, ГАРАЖА, вселив веднаш.

Код на недвижност: 26793

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
5 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
45 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
5 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
45 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА