Real Estate Agency
мени

Локација: Водно

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов модерен стан на Водно под ПАНОРАМА РЕЗИДЕНС поседува 80 м2, 3 соби, ДНЕВНА И 2 СПАЛНИ, со 2 бањи, балкон , греење на сопствено парно + инвертер клима, на 3 кат со лифт, нова градба, наместен со нов мебел, нова кујна со апарати, слободен паркинг, вселив веднаш…

Код на недвижност: 26787

Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
3 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
80 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
3 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
80 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА