Real Estate Agency
мени

Локација: Дебар Маало

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се здава нов стан во Дебар Маало, кај Фитнес Хаус, станот е 50 м2, 2 соби, се издава ПРАЗЕН , со греење на парно, клима, бања, ГАРАЖА, вселив веднаш.

Код на недвижност: 26778

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА