Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Козле

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов луксузен стан во Козле , кај Германска Амбасада, станот поседува 60 м2, 2 соби, дневна и спална, наместен комплет со нов мебел , нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, машина за садови, балкон , бања, греење на инвертер клима , нова градба, ГАРАЖА, тивка локација, вселив од 1 Април…

Код на недвижност: 26772

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
60 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
60 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА