Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов луксузен стан во Центар , кај Идадија во Близина на Песталоци училиштето, станот поседува 190 м2, со 4 соби, дневна и 3 спални, наместен комплет со нов мебел , нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство,машина за перење, греење на сопствено парно, клима, 3 бањи, 2 балкони, гаража, вселив ид 1 мај.

Код на недвижност: 26765

Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
4 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
190 m²
Балкони
2
Греење
Струја
Подрум
Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
4 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
190 m²
Балкони
2
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА