Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Црниче

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се  издава нов стан во куќа во Црниче, над Мвр, станот е 65 м2,со 2 соби, дневна и спална, наместен комплетно со нов мебел, греење на струја, клима, нова КУЈНА, комплетно опремена со сите нови потребни апарати за домаќинство, машина за садови, реновиран комплет, балкон, купатило, паркинг, вселив веднаш..

Код на недвижност: 26746

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
65 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
65 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Југ
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА