Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Карпош 2

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава стан во Карпош 2 kaj Хотел Карпош, поседува 65 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, СЕ ИЗДАВА ПРАЗЕН, греење на парно , реновиран комплет, балкон, бања, слободен паркинг,, вселив веднаш

Код на недвижност: 26742

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Не
Опременост
Празен
Квадратура
60 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Не
Опременост
Празен
Квадратура
60 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА