Real Estate Agency
мени

Локација: Дебар Маало

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се  издава нов стан во Дебар Маало, кај Кино Карпош , поседува 60 м, 2 соби, дневна и спална, наместен со нов мебел,нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, со клима, нова градба , балкон, бања, вселив веднаш..

Код на недвижност: 26740

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
60 m²
Балкони
1
Греење
Клима уред
Подрум
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
60 m²
Балкони
1
Греење
Клима уред
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА