Real Estate Agency
мени

Локација: Ново Лисиче

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се  издавa нов стан во Ново Лисиче кај Кам, станот поседува 55 m 2, со 2 соби, дневна и спална, се издава празен, бања, балкон, греење на парно, клима, нова градба, ГАРАЖА, НЕВСЕЛЕН ДО СЕГА, вселив веднаш

Код на недвижност: 26722

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
5 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
57 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
5 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
57 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА