Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Влае

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa НОВ стан во Влае, на Кружниот Тек, станот поседува 45 м2, 2 соби, дневна и спална, се издава наместен со нов мебел, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, бања, балкон, клима, машина, слободен паркинг, нова градба, НЕВСЕЛЕН ДО СЕГА, вселив веднаш..

Код на недвижност: 26704

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
45 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
45 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА