Real Estate Agency
мени

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Центар позади Рамстор, поседува 80 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, комплетно наместен со нов мебел, клима , балкон , бања, греење на парно, клима, нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, нова градба, 2 ПАРКИНГ МЕСТА, вселив ОД 1 АПРИЛ…

Код на недвижност: 26703

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
7 кат
Паркинг
2 паркинг места
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
80 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
7 кат
Паркинг
2 паркинг места
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
80 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА