Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa нов стан во Аеродром, кај Поликлиника Јане Сандански, станот поседува 35 м2, со 2 соби, дневна и спална, комплет наместен со нов мебел , нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за садови, машина за перење, бања, балкон, инвертер клима, тв, нова градба, слободен паркинг, вселив веднаш…

Код на недвижност: 26700

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
10 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
35 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
10 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
35 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА