Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Козле

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов кат од куќа во Козле , кај Канела, поседува е 80 м2, со 3 соби, дневна и 2 спални, комплетно наместен со нов мебел, нова КУЈНА, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство,греење на панели и клима, балкон, бања, паркинг место, двор, вселив веднаш

Код на недвижност: 26696

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
80 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
80 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА