Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Тафталиџе 1

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов луксузен стан во Тафталиџе 1 кај Веро, поседува 55 м2, со 2 соби, дневна и спална, се издава наместен комплет со нов мебел , нова кујна и апарати, машина за перење, греење на парно, климa, бања, балкон, нова градба, НЕВСЕЛЕН ДО СЕГА, слободен паркинг, реновиран комплет, вселив веднаш…

Код на недвижност: 26688

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
5 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
55 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
5 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
55 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА