Real Estate Agency
мени

Локација: Кисела Вода

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов ПРЕУБАВ стан во Кисела Вода,
во близина на О.У. Кирил Пејчиновиќ.Станот се наоѓа во нова градба,
Станот располага со:
– спална соба (кревет и плакар)
– детска соба со 2 кревета (на спрат)+плакар и работно биро
– кујна комплетно опремена со фрижидер Samsung,вградена фурна и ел.плоча Electrolux,микробранова печка,аспиратор,трпезариска маса
– дневна соба со аголна гарнитура,комода,LCD Samsung телевизор и клима уред inverter
– 2 WC
– остава
– ходник со еден голем лизгачки плакар
– балкон
Станот е со одличен распоред, со слободен паркинг, вселив веднаш…

Код на недвижност: 26687

Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
Приземје
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
65 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
Приземје
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
65 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА