Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Козле

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава стан во Козле спроти Олимпико, станот поседува 60 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, наместен комплетно со нов мебел, нова кујна ,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, бања,, балкон, греење на сопствено парно, клима, нова градба, гаража, вселив веднаш…

Код на недвижност: 26685

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
65 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
65 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА