Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Капиштец

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Капиштец как Завод за Рехабилитација, поседува 122 м2, 4 соби, дневна и 3 спални, Се издава ПРАЗЕН, греење на парно, балкон, 2 бањи, 2 паркин места во ГАРАЖА, нова градба, вселив веднаш.

Код на недвижност: 26679

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
2 паркинг места
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
122 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
2 паркинг места
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
122 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА