Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Кисела Вода - Чешма

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава луксузен и МОДЕРЕН стан во Кисела Вода кај чешма близу Центар , станот поседува е 55 м2, 2 соби, дневна и спална, наместен комплет со нов мебел, нова кујна комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, машиња за садови, бања, балкон,, греење на парно, клима, нова градба, има можност да се изнајми и гаража, вселив веднаш.

Код на недвижност: 26675

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
55 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
55 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА