Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Кисела Вода - Чешма

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов модерен стан во Кисела Вода кај чешма  близу Центар , станот поседува е 55 м2, 3 соби, дневна и 2 спални , наместен комплет со нов мебел, нова кујна комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, машиња за садови, бања, балкон,, греење на парно, клима, нова градба, слободен паркинг, вселив ОД 1 АПРИЛ.

Код на недвижност: 26672

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
5 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
55 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
5 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
55 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА