Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa НОВ ЛУКСУЗЕН стан во Аеродром во Џевахир блок Ц, станот поседува 80 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, на 37 ти кат, лифт, комплет наместен со нов мебел, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машиња за садови, машина за перење, бања, инвертер клима, нова градба, балкон, едно паркинг место, НЕВСЕЛЕН ДО СЕГА, можност за користење на базен, теретана, вселив веднаш.

Код на недвижност: 26671

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
37 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
80 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
37 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
80 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА