Real Estate Agency
мени

Локација: Карпош 1

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава одличен стан во Карпош 1 кај Полиција, поседува 65 м2, 4 соби, дневна и 3 спални, СЕ издава наместен комплет со понов мебел , нова кујна со нови апарати, нова машина, бања, балкон, греење на парно, клима, слободен паркинг, реновиран комплет, вселив веднаш

Код на недвижност: 26667

Соби
4 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
65 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Соби
4 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
65 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА