Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Тафталиџе 1

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан Тафталиџе 1 во ГРАНД ПРЕСТИЖ, поседува 100 м2, со 4 соби, дневна и 3 спални, се издава наместен комплет со нов мебел, нова кујна и апарати, машина, нова градба, греење на парно, клима, 2 бањи, балкон, гаража, вселив веднаш..

Код на недвижност: 26660

Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
9 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
100 m²
Балкони
1
Греење
Клима уред
Подрум
Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
9 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
100 m²
Балкони
1
Греење
Клима уред
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА