Real Estate Agency
мени

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се  издавa НОВ луксузен стан во Аеродром во Џевахир, кула А, станот поседува 50 м2, со 2 соби, дневна и спалнa, комплет наместен со нов мебел, нова кујна, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за садови, машина за перење, бања, балкон, инвертер клима, НОВА ГРАДБА, ГАРАЖА, вселив веднаш

Код на недвижност: 26653

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
28 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
28 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА