Real Estate Agency
мени

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa стан во Аеродром кај 3 Бисери, станот поседува 90 м2, 3 соби, комплет наместен , кујна комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, балкон, 2 бањи, греење на парно и клима, реновиран, СОПСТВЕН ПАРКИНГ, може и наместен може и ПРАЗЕН, вселив веднаш

Код на недвижност: 26650

Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
1 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
90 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
1 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
90 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА