Real Estate Agency
мени

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Центар кај Зелен Пазар, станот поседува 50 м2, 2 соби, дневна и спална, наместен комплет со нов мебел, нова засебна кујна ,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, греење на парно, клима, реновиран комплет, бања, балкон, вселив веднаш.

Код на недвижност: 26649

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
5 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
5 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА