Real Estate Agency
мени

Локација: Карпош 2

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се  издава стан во Карпош 2 kaj Драмски , поседува 55 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, наместен комплет со понов мебел, засебна кујна комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, балкон, бања, комплет реновиран , клима, греење на струја, реновиран, слободен паркинг, вселив веднаш.

Код на недвижност: 26648

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
55 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
55 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА