Real Estate Agency
мени

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се  издава нов стан во Центар кај Универзална Сала, станот поседува 60 м2, со 2 соби, наместен комплет со нов мебел , нова кујна, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, греење на парно, клима, бања, 2 балкони, нова градба, вселив веднаш

Код на недвижност: 26647

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
5 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
60 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Подрум
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
5 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
60 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА