Real Estate Agency
мени

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa нов модерен стан во Аеродром кај Тобако 2, станот поседува 65 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, комплет наместен со нов мебел, нова кујна комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, фрижидер, фурна, индукциона плоча, микробранова, машина садови, машина за перење, машина за сушење, прочистувач на воздух, бања, балкон, клима, нова градба, слободен паркинг, вселив од 15 Април…

Код на недвижност: 26646

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
7 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
65 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
7 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
65 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА