Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов МОДЕРЕН стан во Центар ПОЗАДИ УНИВЕРЗАЛНА, станот поседува 65 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, наместен комплет со нов мебел, нова кујна,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, МАШИНА ЗА САДОВИ, греење на парно, клима, балкон, 2 бањи, нова градба, паркинг, вселив веднаш.

Код на недвижност: 26630

Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
1 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
65 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
1 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
65 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА