Real Estate Agency
мени

Локација: Кисела Вода

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Кисела Вода, kaj Шампионче, реновиран, со површина од 65 м2, со 3 соби, дневна и 2 спални, наместен комплет со нов мебел, машина за садови, греење на клима и струја , нова кујна, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство,машина за перење, 2 балкони, бања, соптвен паркинг, вселив од 1 Април

Код на недвижност: 26621

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
65 m²
Балкони
2
Греење
Струја
Подрум
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
65 m²
Балкони
2
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА