Real Estate Agency
мени

Локација: Ново Лисиче

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се  издава нов модерен стан во Ново Лисиче КАЈ ФОН, станот поседува 50 м2, со 2 соби, дневна и спална, наместен комплет со нов мебел, греење на парно, клима, машина за перење, нова кујна, балкон, вц, слободен паркинг, нова градба, невселуван до сега, во истата зграда има уште еден потполно ист стан, вселив веднаш..

Код на недвижност: 26606

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
4 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
4 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА