Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Тафталиџе 1

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Тафталиџе 1 до Педагошки Факултет, и Хрватска Амбасада, Станот поседува 70 м, 3 соби, дневна и 2 спални соби, кујна, со греење на парно, клима, реновиран комплет, наместен со понов мебел, ПОДРУМ, слободен паркинг, вселив веднаш…

Код на недвижност: 26605

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
70 m²
Балкони
Греење
Градско парно
Подрум
Да
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
70 m²
Балкони
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Да

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА