Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Центар, спроти Соборен Храм, станот поседува 40 м2, со 2 соби, дневна и спална, наместен комплет со понов мебел , нова кујна, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, греење на парно, климa, балкон, бања, реновиран комплет, вселив веднаш.

Код на недвижност: 26604

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
6 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
40 m²
Балкони
Греење
Градско парно
Подрум
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
6 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
40 m²
Балкони
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА