Real Estate Agency
мени

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се  издава нов стан во Центар во Буњаковец, поседува 45 м2, 2 соби, дневна и спална, СЕ ИЗДАВА ПРАЗЕН со кујна и апарати, нова градба, клима, греење на парно, вселив веднаш..

Код на недвижност: 26603

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
45 m²
Балкони
Греење
Градско парно
Подрум
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
45 m²
Балкони
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА