Real Estate Agency
мени

Локација: Карпош 3

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се  издава нов стан во Карпош 3 спроти Тинекс близу City Mall, станот поседува 60 м2, со 2 соби, дневна и спална, наместен комплет со понов мебел, нова кујна,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, клима, бања, балкон, греење на парно, реновиран комплет, слободен паркинг, вселив веднаш.

Код на недвижност: 26599

Соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
60 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
60 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА