Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Хром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Населба Хром одма спроти Фармахем. Располага со 55 м2, 3 соби, две спални соби, дневна просторија, кујна, машина за садови, бања, балкон, се издава наместен со нов мебел, во нова градба, со греење на струја, и инвертер клима уред, вселив веднаш.

Код на недвижност: 26744

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
55 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
55 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА