Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Тафталиџе 1

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во ТАФТАЛИЏЕ 1 кај Нова, станот поседува 45 м2, со 2 соби, дневна и спална, наместен комплет со нов мебел , нова кујна,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, бања, греење на клима инвертер, нова градба, слободен паркинг, вселив веднаш.

Код на недвижност: 26590

Соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
45 m²
Балкони
Греење
Струја
Подрум
Соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
45 m²
Балкони
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА