Се издавa нов луксузен стан во Аеродром, во Џевахир, станот поседува 100 м2, со 3 соби, конфорна дневна и 2 спални, комплет наместен со нов мебел, нова кујна комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, машина за садови, 2 бањи, клима, нова градба, клима инвертер, ГАРАЖА, вселив веднаш