Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се нов стан во Аеродром кај Тобако 2, поседува 45 м , 2 соби, дневна и спална, се издава ПРАЗЕН , нова градба, балкон, греење на клима, бања, НЕВСЕЛЕН ДО СЕГА, слободен паркинг, вселив веднаш.

Код на недвижност: 26585

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
6 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
45 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
6 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
45 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА