Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Тафталиџе 1

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во ТАФТАЛИЏЕ 2 кај Последна 24 ка, станот поседува 50 м2, со 2 соби, дневна и спална, наместен комплет со нов мебел , нова кујна,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, балкон, бања, греење на клима инвертер, нова градба, слободен паркинг, НЕВСЕЛЕН ДО СЕГА, вселив веднаш

Код на недвижност: 26583

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА