Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Карпош 3

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Карпош 3 kaj OУ Лазо Трпоски, поседува 50 м2, со 2 соби, дневна и спална, се издава наместен комплет со нов мебел , нова засебна кyjна и апарати, бањa, балкон, клима, слободен паркинг, комплет реновиран, вселив веднаш.

Код на недвижност: 26578

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА